אודות

כאשר ההווה נתקע מה דעתכם לחדש את העבר?

הכל אפשרי…!

ד"ר איריס בר-און מביאה איתה ארגז כלים ונסיון עשיר במטרה לחדש את אהבה את: החברות, אינטימיות כבוד ותקשורת בריאה

ד"ר איריס בר-און עוסקת בייעוץ אישי זוגי ומיני הינה מוכרת ומוערכת, אשר מאחוריה מאות הרצאות וסדנאות בתחומים רבים: איך לחנך ילדים למיניות נכונה? כיצד משפיעה הזוגיות על הביטחון העצמי של הילד?
איך לבחור בן / בת זוג ,תקשורת ללא ביקורת, הדרכה הורית איך לדבר עם ילדים על מין כדי למנוע פגיעות מיניות .

איריס בר-און נולדה בשנת 1955 בעיר רחובות, בצבא שרתה כמורה חיילת בחיפה, המשיכה את לימודיה, הוסמכה כמורה בכירה ולקחה חלק במערכת החינוך במשך 14 שנים.
לידות ארבעת בניה לא עצרו מבעדה מלהמשיך ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה תואר שני במדעי ההתנהגות וכן השלימה דוקטורט בחינוך בנושא "מיניות מתבגרים". איריס החליטה לשלב את ניסיון חייה וההשכלה שתרכוש על מנת להדריך ולנסות למנוע פירוק בתים, שלא פעם מתרחשים ללא מחשבה תחילה. במהלך הכשרתה המשיכה ללמוד ולפתח את המקצוע ולמדה "מין ומיניות ומה שביניהן" בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת״א, "הכשרת מנחים לקבוצות נישואין" במכון מעגלים אצל ד"ר נירה כפיר , "זוגיות" באוניברסיטת בר-אילן, "גישור" אצל ד״ר סוזן זיידל , "היבטים ביולוגים פיזיולוגים של מיניות" באוניברסיטת ת״א,
"מיניות וטיפול מיני" באוניברסיטת ת״א, "היבט רב מימדי בהתמודדות עם טראומה ופוסט טראומה"
בבית הספר לעבודה סוציאלית.

איריס משדרת מזה עשר שנים תוכנית שבועית ברדיוס 100fm במוצאי שבת – "מדברים אהבה עם איריס בר-און".
לינק לתוכנית הרדיו – מדברים אהבה
שידרה תוכנית יומית ברדיו חיפה וברדיו לב המדינה – "המופע של איריס בר-און". התארחה באינספור תוכניות בוקר ואירוח: "למבוגרים בלבד" של גדעון רייכר, "יענקל׳ה לאן", בתוכניות הבוקר של רבקה מיכאלי, אפרת רייטן, אברי גלעד, חלומות בהקיציס, מה קשור, פופוליטיקה, מבט שני, וכמו כן גם בתוכניות רדיו רבות ומגוונות.
איריס מאמינה בעשייה ובהתקדמות תוך כדי עשייה על כן יצרה את המופע "מין אהבה שכזו", הינו מופע הומוריסטי על החיים